Przejdź do głównej zawartości
Oferty Od dewelopera
Sprzedaż

Domy, Zielona Góra - Ochla

od 419 000 zł /4 190 zł za m2
 • Powierzchnia od
  100 m2
 • Ilość pokoi od
  4
 • Powierzchnia działki od
  801 m2
Domy o wysokim standardzie energooszczędności - Osiedle Ochla 2018

O inwestycji

Jedyna taka oferta na naszym rynku. iDom to nowoczesny i inteligentny dom. Cechuje go bardzo wysoka energooszczędność, przemyślana forma i konstrukcja. Atutem są duże działki o powierzchni od 801 m2 do 1523 m2 oraz otoczenie pełne zieleni i świeżego powietrza. W zacisznej okolicy postało 14 domów, które sprzedawane są  w stanie deweloperskim +.

Co wyróżnia OSIEDLE OCHLA 2018:

znikome koszty eksploatacji domu - ze względu prawidłowe ustawienie budynku wobec stron świata i umieszczenie największych okien na najbardziej nasłonecznionej ścianie domu, także ze względu na zwartą bryłę budynku oraz skuteczną, termiczną izolację od gruntu pod chudy beton, okna 3-szybowe w 6-cio komorowych ramach o współczynniku przenikania ciepła U=0,7W/m2K, dach kopertowy ocieplony wełną mineralną o grubości 40cm.

komfort i bezpieczeństwo – rekuperator  ze sterownikiem czyli system odzyskiwania ciepła, pompa ciepła firmy LG i zasobnik wody 140 l, ogrzewanie podłogowe ze sterowaniem, instalacja alarmowa Satel (plus grupa interwencyjna).

konstrukcja- tradycyjna technologia budowy, domy murowane z ceramicznym pokryciem dachu, drzwi lambda 1.0, ciepłe mury (H+H), fundamenty i ściany z bloczków keramzytobetonowych. Keramzyt lekkie kruszywo budowlane, niepalne, obojętne chemicznie, odporne na wodę, działanie pleśni, grzybów i gryzoni, dobre parametry izolacji cieplnej. Ocieplenie domu to styropian grafit 20 cm lambda 0.033 oraz trzywarstwowa wełna 40 cm lambda 0.037.

wyposażenie: mini oczyszczalnia , przyłącze wodociągowe oraz energetyczne, parapety ,gniazdka, pol-bruk przy wejściu i w miejscu postojowym, halogeny w podbitce. Ogrodzenie tył i boki działki. Istnieje możliwość wykonania tarasu z płyt tarasowych Ziel Bruk ( koszt zależny od zamówienia).

świeże powietrze, cisza, spokój świeże powietrze, cisza, spokój
izolacja, pompa ciepła, rekupreacja izolacja, pompa ciepła, rekupreacja

Plan osiedla

Domy o wysokim standardzie energooszczędności - Osiedle Ochla 2018

Deweloper

Doświadczony deweloper z długoletnim stażem, stworzył domy wg indywidualnego pomysłu z uwzględnieniem zasady złotego podziału. W swoich projektach kieruje się najważniejszym założeniem czyli oszczędność energii przy eksploatacji domu. Zrezygnował z balkonów, ponieważ powodują straty ciepła. Dotyczy to również tradycyjnych kominków. Polecany jest biokominek. Przy budowie domów wykorzystał solidne, trwałe materiały i nowoczesne  rozwiązania technologiczne, które pomagają utrzymać maksymalnie dużo ciepła w domu.

Tak powstały dwa rodzaje domów: parterowy Sun Like (salon +3 pokoje ) oraz piętrowy Classic.

Kontakt

Biuro sprzedaży

Apartament Nieruchomości

Zielona Góra, ul. Kupiecka 45/4
tel. +48 68 325 70 07, tel./fax +48 68 325 70 17

www.apartament.net.pl

Sprawnie i rzetelnie przeprowadzimy cały proces zakupu, od wyboru domu do odbioru kluczy. Proponujemy dogodny i bezpieczny dla kupujących system zakupu – za nieruchomość płacisz dopiero po wybudowaniu i zawarciu umowy sprzedaży - aktu notarialnego. Jeżeli zakup nowego domu jest uzależniony od sprzedaży innej nieruchomości zadbamy o połączenie obu transakcji. Wszystko bez dodatkowych kosztów.

 
Doradca klienta
Adriana Grabska

tel. +48 785 053 003

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
* - pola wymagane
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Komunikat
Apartament Nieruchomości Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu