Przejdź do głównej zawartości

czym się zajmujemy?
sprzedażą mieszkań, domów,
lokali użytkowych na rynku wtórnym

Każda oferta zgłoszona nam do sprzedaży jest dla nas ważna. Sprzedażą zajmujemy się kompleksowo, odciążając Klientów z wszystkich działań, począwszy od przygotowania oferty, na wydaniu kluczy do mieszkania kończąc. Znamy się na promocji i marketingu nieruchomości, jesteśmy aktywni i działamy „aż do skutku”. Zajmujemy się również home stagingiem, czyli profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży, czy wynajmu. Dokonujemy szybkich i skutecznych aranżacji wnętrza, tak aby poprawić odbiór oferty, dzięki czemu skracamy czas sprzedaży. Nasze doświadczenie pokazuje jak bardzo skuteczne w marketingu nieruchomości jest połączenie technik home stagingu oraz pośrednictwa w sprzedaży. 

wyszukiwaniem ofert
dla Kupujących

U nas można liczyć na największą w rejonie, zawsze aktualną i sprawdzoną bazę nieruchomości, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Dzięki opiece i pracy naszych agentów Klienci zyskują czas i poczucie bezpieczeństwa. To my wyszukujemy i przygotowujemy oferty spełniające kryteria poszukiwań naszych Klientów. Dokonujemy prezentacji i przeprowadzamy krok po kroku przez transakcję.

sprzedażą małych i dużych
inwestycji deweloperskich

Od wielu lat współpracujemy z zielonogórskimi deweloperami i firmami budującymi nowe, kameralne osiedla domów i mieszkań. Dla wielu z nich jesteśmy biurem sprzedaży: prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, marketingu i sprzedaży budowanych przez nich nowych domów i mieszkań.

wynajmowaniem mieszkań,
domów i lokali usługowych

Oferujemy kompleksową usługę wynajmu nieruchomości. Towarzyszymy klientom na każdym etapie współpracy. Począwszy od przygotowania oferty, poprzez prezentacje nieruchomości potencjalnym najemcom, aż do umowy najmu, która we właściwy sposób zabezpieczy interesy właściciela lokalu.

organizacją kredytów bankowych
dla Kupujących nieruchomości

Zakup nieruchomości często, nierozerwalnie wiąże się z koniecznością pozyskania finansowania. Dzięki współpracy z najlepszymi doradcami finansowymi znajdujemy rozwiązania na znalezienie korzystnego kredytu dla naszych Klientów.

wyceną i oszacowaniem
wartości nieruchomości

Dzięki prowadzonym analizom cen transakcyjnych na zielonogórskim rynku możemy oszacować wartość nieruchomości do celów sprzedaży. Przed podjęciem decyzji o wystawieniu na sprzedaż nieruchomości nasi Klienci często korzystają z naszej wiedzy i doradztwa w tym zakresie. Na życzenie Klientów możemy również zlecić wykonanie operatu szacunkowego do celów kredytowych.

wszystkimi formalnościami
związanymi z transakcją
sprzedaży nieruchomości

To bardzo złożony proces, na który składa się wiele etapów.
Zajmujemy się regulacją stanów prawych nieruchomości, jeżeli tego wymagają oraz przygotowywaniem wszystkich niezbędnych do zawarcia umowy dokumentów. Urzędy, Kancelarie Notarialne, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Sądy, Wydziały Ksiąg Wieczystych, Wspólnoty Mieszkaniowe to często odwiedzane przez nas miejsca. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, wspieramy w negocjacjach i ustaleniu warunków umowy.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Państwa dane, dostępnych jest w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Komunikat
Apartament Nieruchomości Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu