Przejdź do głównej zawartości

O nas Referencje

Według mnie najbardziej rzetelne biuro w mieście - działają prężnie od kilkunastu lat i posiadają wiedzę, której większość początkujących pośredników może im pozazdrościć. Polecam !

Marzena G.

Obecnie nie mieszkam w Zielonej Górze, stąd do sprzedaży domu odziedziczonego po babci podchodziłem z dużymi obawami. Dostałem kontakt do pana Jacka z Apartamentu od znajomego. Pan Jacek zajął się wszystkim. Byłem na bieżąco informowany o postępach w sprzedaży. Biuro zorganizowało dokumenty, a było tego sporo... Wszytko sprawnie i rzetelnie. Polecam innym znajomym. 

Marcin R.

Szanowny Panie Bogdanie, Dziękujemy Panu za udział w sprzedaży naszego mieszkania przy ulicy Lisiej. Jesteśmy wdzięczni za Pana profesjonalizm , cierpliwość i przywiązanie wagi do szczegółów. 

Sylwia Ch.

Zgłosiłem mieszkanie i Agenci z Apartamentu wynajęli je w ciągu 3 dni. Najemca trafiony, dobrze wytypowany, a co najważniejsze wypłacalny i za to wielkie dzięki. 

Damian P.

Zależało mi bardzo na szybkiej sprzedaży działek oraz na tym bym nie musiał w sam proces sprzedaży zangażowany. W waszym biurze zajęto się sprawą bardzo profesjonalnie. Nie pierwszy zresztą raz. Polecam !

Aleksander G.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Państwa dane, dostępnych jest w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Komunikat
Apartament Nieruchomości Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu