Przejdź do głównej zawartości

Oferty Od dewelopera

Powierzchnia do wynajęcia w nowoczesnym budynku przy ulicy Chemicznej 5

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powierzchni usługowej do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Chemicznej 5 w Zielonej Górze. 

Zobacz szczegóły

NOVA.PARK

NOVA.PARK to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób, które szukają spokoju i cenią sobie komfort życia oraz kameralność. Tutaj znajdziesz wytchnienie i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Osiedle NOVA.PARK powstaje tam gdzie pulsuje świeża energia najbardziej dynamicznie rozwijającego się miejsca na mapie Zielonej Góry. To także nowoczesne osiedle łączące przemyślaną i spójną koncepcję architektoniczną z najwyższą jakością wykonania.

Zobacz szczegóły

Domy o wysokim standardzie energooszczędności - Osiedle Ochla 2018

Nowe osiedle domów pasywnych z niskimi rachunkami za ogrzewanie. Minimalne koszty ogrzania domu wynikają z wyposażania go w pompę ciepłą, która posiada również funkcję chłodzenia latem oraz w system wentylacji z odzyskiem ciepła czyli rekuperacja. Domy są wysoce energooszczędne, zapewniają komfort, wygodę i wybudowane są w otoczeniu lasu i łąk, gdzie cisza i spokój pomagają odetchnąć od od hałasu miejskiego.

Zobacz szczegóły

Nowe domy na osiedlu Lawendowe Tarasy

Zapraszamy do zapoznania  się z ofertą nowego zielonogórskiego osiedla domów. LAWENDOWE TARASY II powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, w funkcjonalnych wnętrzach, dla których ważna jest jakość użytych materiałów i wysoki standard wykonania, a także nietuzinkowa architektura i spójny wygląd całego osiedla. 
Zobacz szczegóły
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Komunikat
Apartament Nieruchomości Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu