USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA III PIĘTRZE
Lokal o powierzchni 41,2m2 z balkonem i piwnicą.
Mieszkanie położone jest na III piętrze budynku po termomodernizacji z windą. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, 2 lata temu był w mieszkaniu przeprowadzony remont.
Dwa niezależne, ustawne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową. Największy pokój z wyjściem na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.
WYPOSAŻENIE : Na podłogach w mieszkaniu kafelki oraz panele. Łazienka wyłożona glazurą, wyposażona w kabinę prysznicową oraz w pralkę. Okna PCV. W kuchni lodówka, zmywarka oraz kuchenka z piekarnikiem. W wyposażeniu salonu pozostaje sofa, stoliki, krzesła oraz szafka RTV. W sypialni zostaje łóżko.
UKŁAD :
· Salon z wyjściem na balkon.
· Sypialnia
· Kuchnia z oknem
· Łazienka z prysznicem
· Przedpokój
LOKALIZACJA : Świetnie zagospodarowane Osiedle Łużyckie, położone w zachodniej części Zielonej Góry. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, Uniwersytet Zielonogórski. W okolicy tereny zielone z wyznaczonymi szlakami do pieszych lub rowerowych wycieczek. Jednocześnie bliska odległość od centrum miasta - piechotą 10min.
KOSZTY: czynsz do spółdzielni ok.600zł + prąd i gaz
WALORY MIESZKANIA :
1. OSEDLE ŁUŻYCKIE- BLISKO CENTRUM
2. MIESZKANIE Z BALKONEM
3. PIWNICA
4. JASNA KUCHNIA
Firma APARTAMENT NIERUCHOMOŚCI pomaga w uzyskaniu kredytów bankowych, na zakup mieszkań, domów, działek itp.
Agent prowadzący:
Marta Hozakowska
TEL. 665 778 799
EMAIL: marta.hozakowska@apartament.net.pl
www.apartament.net.pl
Zlecenie realizowane pod nadzorem pośredników, nr licencji 1717.
Apartament Nieruchomości świadczy usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek na terenie Zielonej Góry i okolic od 1999 r. Sprawnie przeprowadzamy transakcje łączone, regulujemy stany prawne nieruchomości, organizujemy kredyty na zakup nieruchomości.
Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nr licencji1717.
Poniższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 (1) kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wizualizacja w ofercie ma charakter poglądowy.
Oferta nr 153460301 wysłana z systemu LocumNet Online

Mieszkanie na sprzedaż, Zielona Góra, Osiedle Łużyckie (Nr oferty: 153460301)
Mieszkanie Rydza Śmigłego 2 pokoje umeblowane
- Powierzchnia41,20 m2
- Ilość pokoi2
395 000 zł 9 587,38 zł za m2
Szczegóły oferty
- Cena 395 000 zł
- Cena za m2 9 587,38 zł
- Powierzchnia 41,20 m2
- Ilość pokoi 2
- Rodzaj wieżowiec
- Standard bardzo dobry
- Piętro 3/10
- Ogrzewanie: co miejskie
- Liczba balkonów: 1
- Czynsz: 600.00
- Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo